aktualności             pakiety ochrony              o nas              działalność społeczna               Business Centre Club             referencje             oferty pracy              kontakt                                              
 
 
 
Monitoring wizyjny jest nowoczesnym rozwiązaniem polegającym na tym, że obraz z kamer w Panstwa obiekcie jest przesyłany drogą internetową do naszego Centrum Monitoringu. Tu oglądany jest nawet 24h/dobę w w momencie potrzeby interwencji nasz pracownik zareaguje dokładnie tak samo (a nawet szybciej) jak osoba na miejscu tzn. wezwie grupę interwencyjną na miejsce.

Daje to właściwielowi obiektu spore oszczędności co miesiąc i gwarancję, że obiekt faktycznie będzie doglądany (źle opłacane osoby stróżujące na miejscu często w nocy śpią co podważa prawie cały sens podglądu przez kamery).

W początkowym okresie współpracy (1-3 miesiące) klient może ją podjąć na bazie posiadanych juz przez siebie kamer, natomiast na kolejne miesiące rekomendujemy zakup nowych cyfrowych kamer, które znacznie lepiej będą spełniać swoje zadanie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem celem omówienia możliwości zastosowania tego rozwiązania.
Monitoring wizyjny (zdalny)