aktualności             pakiety ochrony              o nas              działalność społeczna               Business Centre Club             referencje             oferty pracy              kontakt                                              
12 GRUDNIA w godzinach nocnych nasz pracownik ochrony - patrolujący obiekt, udaremnił próbę kradzieży rur aluminiowych. Wezwany na miejsce Patrol Interwencyjny, po krótkim pościgu ujął złodzieja i przekazał go w ręce Policji.

8 LISTOPADA. W sobotę ok. godziny 0.30 Patrol Agencji Ochrony Societas dokonując objazdu prewencyjnego w Brzegu Dolnym w okolicy działek przy ulicy ks. Puka, natrafił na wózek wyładowany metalowymi rurami. W wyniku dokładnej penetracji terenu ujęto w jednej z altanek trzech sprawców kradzieży, których przekazano patrolowi Policji.

12 PAZDZIERNIKA. Jeden z naszych wrocławskich Patroli Interwecyjnych dokonał skutecznego zatrzymania sprawcy napadu na jednym z chronionych przez nas obiektów. Mężczyzna ten od dwóch tygodni terroryzował personel lokalu gastronomicznego przy ul. Oleśnickiej we Wrocławiu. Po zatrzymaniu, sprawca został przekazany w ręce Policji gdzie przedstawiono mu zarzuty wymuszenia.

18 CZERWCA. W nocy z 17-18 czerwca o 1:39 włączył się alarm po wybiciu szyby w markecie spożywczym w Trzebnicy. 6 minut później Partol Societas był juz na miejscu. Włamywacze w tym czasie nie zdążyli dostać się do środka i musieli się ratować ucieczką.

17 MARCA. Pracownik Societas stwierdził, że jedno z okien w budynku chronionej szkoły podstawowej jest otwarte. Natychmiast powiadomiono upoważnioną osobę i sprawdzono wszystkie okna i drzwi.